Перша науково-технічна конференція на тему: «ЕЛЕКТРОБЕЗПЕКА. Стандартизація. Оцінка відповідності. Ринковий нагляд»


Прес-реліз

7 листопада 2018 року у рамках Міжнародної спеціалізованої виставки ELECTRO INSTALL-2018 відбудеться Перша науково-технічна конференція на тему:

«ЕЛЕКТРОБЕЗПЕКА. Стандартизація. Оцінка відповідності. Ринковий нагляд» за сприяння Комітету Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва, Мінекономрозвитку України, Міненерговугілля України, Мінрегіону України, Національного органу стандартизації України, ДСНС України.

Захід організовують: громадська спілка «Рада технічних комітетів стандартизації України» та асоціація «Укрелектрокабель» з метою обговорення шляхів забезпечення безпеки людей та об’єктів, а також визначення заходів щодо протидії застосуванню фальсифікату та неякісної електротехнічної продукції.

У Першій конференції візьмуть участь високопосадові особи органів влади, кращі фахівці електротехнічної галузі, представники підприємств та асоціацій, науковці тощо.
Під час заходу розглядатиметься низка питань, зокрема:

Технічні регламенти та оцінка відповідності. Сучасний стан та перспективи.
Національна стандартизація. Сучасний стан та перспективи розвитку.
Проблемні питання ринкового нагляду та шляхи їхнього вирішення.
Огляд вимог до продукції, що постачається.
Врахування нецінових критеріїв у публічних закупівлях як рішення питань безпеки та якості товарів, що закуповуються державою.
Характеристика вимог щодо пожежної безпеки ізольованих проводів і кабелів нової редакції проекту ДСТУ 4809.
Порівняльний аналіз національних і європейських методів випробування електричних кабельних ліній та проходок на вогнестійкість.

Європейські вимоги щодо пожежної небезпеки кабелів, призначених для використання на об’єктах електроенергетики.
Закони та реальність у технічному регулюванні й ринковому нагляді. Пропозиції щодо виправлення ситуації.

Конференцію ЕЛЕКТРОБЕЗПЕКА розпочинатимуть:

Голова Громадської спілки «Рада технічних комітетів стандартизації України», начальник Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту ВІТАЛІЙ КРОПИВНИЦЬКИЙ.
Голова Підкомітету з питань підприємництва та технічного регулювання, Комітету з питань промислової політики та підприємництва Верховної Ради України, народний депутат України ГЕННАДІЙ КРИВОШЕЯ.
Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України МАКСИМ НЕФЬОДОВ.
Заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово- комунального господарства України ЛЕВ ПАРЦХАЛАДЗЕ.
Директор Департаменту ядерної енергетики та атомно-промислового комплексу Міністерства енергетики та вугільної промисловості України ОЛЕГ КОРІКОВ.

До участі у конференції запрошуються: представники енергетичної та промислової галузі, експерти у сфері електротехнічної продукції, виробники та постачальники електротехніки, науковці, ЗМІ, а також усі зацікавлені особи. ЗАХІД – БЕЗКОШТОВНИЙ.

Час проведення: з 11:00 до 17:10.

Конференція ЕЛЕКТРОБЕЗПЕКА відбудеться 7 листопада у місті Києві в Міжнародному виставковому центрі, павільйон 1, вхід С, конференц-зала № 2 за адресою: Броварський проспект, 15, станція метро «Лівобережна».

Контакти організаторів: Василь Григорович Бевз, віце-президент, виконавчий директор Асоціації «Укрелектрокабель», тел.: 050-358-04-13.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *